KISINAI, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
KISINAI, UAB

KISINAI, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Mallra stone, Prodhim gresi, Stone ndarjen +1

Nidos g. 76 -42
LT-93179, Klaipėda, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 163125986
Kodi vat: 631259811
Ss code siguruesi: 334250
Ore pune
I-V 9:00-18:00

- KISINAI, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
TALJA, S. Rakūno TŪB
TECO, UAB
AKMENORIJA, IĮ
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
FRUCTUS ARTIS, UAB
AKMENS TURGUS, UAB
ALFA IR OMEGA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi KISINAI, UAB Karte biznesi